fbpx

Mokymų programa patvirtinta Švietimo ir mokslo ministerijos ir užregistruota neformaliojo švietimo institucijų registre. Mokymų programos Nr.221000328. Išduodami tarptautiniai mokymų sertifikatai, kurie galioja ir užsienio valstybėse.

Microbladingas yra manualinis ilgalaikio makiažo metodas, kuris reikalauja daug susikaupimo, atsakingumo, praktikos ir patirties, jei norima tapti puikiu meistru.

Mokymų programa: Profesijos ypatumai, Psichologiniai darbo aspektai, Higienos reikalavimai, Anatomija, Morfologija, Dermotologija, Antakių dizainas/korekcija, Eskizo piešimas (proporcijos, simetrija), Koloristika, Technikos, Įrangos apžvalga, Adatų apžvalga, Pigmentų apžvalga, Anestetikų apžvalga, Kontraindikacijos, kompilkacijos, Procedūros eiga, Poprocedūrinio laikotarpio ypatybės, Teisiniai aspektai, Praktikos ant dirbtinės odos įsisavinimas, Klaidų taisymo ir šalinimo galimybės, Praktinis darbas su modeliais , Fotografija, Marketingas, Priemonių įsigijimo rekomendacijos.

Mokymų vieta – Vilnius, Lietuva

Mokymų trukmė – Bazinis kursas pradedantiesiems ar norintiems įtvirtinti žinias – 2 dienos (1 d.- teorija ir parodomasis modelis; 2 d.- 3 modeliai studentui)

Mokymų tema – Antakių microblading technikos mokymai

Mokymų trukmė – Kvalifikacijos kėlimas patyrusiems meistrams – 1 diena (teorija, parodomasis darbas ir 2 modeliai studentui)

Mokymų tema – Antakių microblading+šešėlis aparatu technikos mokymai – Kombinuota technika

Išduodamas tarptautinės permanentinio makiažo akademijos AcademyS diplpomas. ir įgyjate teisę atlikę 10 kokybiškų darbų gauti Artist titulo logotipą.

Po kursų Jūs liekate nuolatiniame kontakte su mokytoju, nes esate įtraukiamas į mob. programėlių grupę, kur visada galėsite klausti ir dalintis patirtimi su kolegomis.

Mokymų datos derinamos inividualiai.

Jei reikia papildomos informacijos ar domina kaina nesidrovėkite rašykite: info@elegante.lt