Microblading 6D antakiai

Tai yra labai senas metodas, kurio kilmė yra Kinijoje. Dabar jis yra atgimęs ir vienas populiariausių ilgalaikio makiažo metodų pasaulyje. Jis turi daug pavadinimų, įskaitant “6D” antakiai, plunksnelės ir dar daugiau.

Metodui naudojamas rankinis instrumentas (skaitmeninis aparatas nenaudojamas) su vienkartinėmis adatomis skirtomis sukurti natūralių plaukelių efektą. Vienkartinės Mikro adatos pagalba subtiliai išpiešiame antakių plaukelius naudojant ES patvirtintas pigmentų spalvas, pagal kliento pageidavimą.

Procedūros metu naudojami tik aukščiausios kokybės pigmentai, klientai gauna kokybišką paslaugą ir fantastišką rezulatą. Galutinis rezultatas yra subtilūs, nepriekaištingi ir natūraliai gražūs antakiai.

Dauguma klientų sako, kad jie myli Microblading, kadangi jis pagerina antakių išvaizdą ypač natūraliai. Rezultatas gali trukti iki 5 metų. Priklausomai nuo pasirinkto pigmento intensyvumo, odos tipo ir amžiaus.

Procedūrą reikia atnaujinti paprastai tarp 12-24 mėnesių. Visas Microblading procesas trunka apie valandą ir klientas turi sugrįžti maždaug per 6 savaites korekcijai tam, kad išgauti intensyvesnę spalvą ir puikią antakių formą, jei reikia, bet ne visada būtina.

Jei norėtumėte patarimų, kurį metodą rinktis savo antakių patobulinimui (skaitmeninį būdą arba microblading) atvykite į konsultaciją ir sužinosite apie abu būdus ir naudą kiekvieno metodo.

Mikropigmentacija

Ilgalaikio makiažo šalinimas