Kas tai – Ilgalaikis makiažas? Kuo jis skirias nuo mikropigmentacijos?
Ilgalaikis makiažas, tai angl.-permanent makeup. Ilgalaikis makiažas gali būti vadinamas įvairiai: permanentinis makiažas, mikropigmentacija, tatuažas, kontūrinis makiažas ir pan. Pavadinimų daug, bet visi reiškia tą patį – ilgalaikį makiažą, kuris atliekamas tam tikrus pigmentus įterpiant į odą aparatų ar rankinių įrankių pagalba.
Ką turėčiau žinoti prieš procedūrą?
Prieš registruojanti procedūrai būtina perskaityti skiltis „Kontraindikacijos“ bei „Atmintinė prieš procedūrą“. Skaityti: Svarbi informacija >>
Ar tai skausminga procedūra?
Kiekvienas skausmą ištveria individualiai, todėl kas vienam skausminga kitam gali būti ne taip jautru. Taip pat procedūros metu juntamas diskomfortas priklauso ir nuo organizmo savybių bei odos storio, jautrumo. Skausmui apmalšinti gali būti naudojami vietiniai anestetikai.
Kiek laiko trunka procedūra?
Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos zonos ir technikos.
Vidutiniškai antakių procedūra užima 1,5 val., vokų ir lūpų 2-3 val.
Korekcijos trukmė 30 min.- 1 val.
Ar nuskutami antakių plaukeliai ar jie nebus pažeisti?
Antakių plaukelių neskutame. Prieš procedūrą visada pirmiausia pieštuku piešiame ir deriname formą su klientu. Visi plaukeliai esantys formoje paliekami. Jie suteikia natūralumo ir individualumo. Išskirtinai išpešioti gali būti tik ne formoje esantys plaukeliai. Procedūros metu plaukų folikulai nepažeidžiami, nes procedūra atliekama viršutiniuose odos sluoksniuose.
Ar galėsiu eiti į darbą po procedūros?
Patinimas ar paraudimas skirtingose zonose gali skirtis:
Antakių procedūros metu oda patinsta minimaliai, paraudimas aplink antakius praeina 2 val bėgyje.
Akių vokai tinsta priklausomai nuo organizmo ir procedūros apimties. Vidutiniškai tris dienas (ypač rytais) laikosi vokų patinimas. Retais atvejais, itin plonose odose, gali atsirasti trauminių nedidelių mėlynių, kurios dingsta 7 d bėgyje.
Lūpos tinsta priklausomai nuo procedūros apimties ir laikosi tinimas vidutiniškai 1-3 paras. Taip pat pirmos paros bėgyje gali matytis nedidelių mėlynių.
Ar būna šašai?
Po procedūros iš pažeistos vietos skverbiasi limfa, kraujas ir susimaišydami su įvestu pigmentu džiūna bei formuoja šašą. Kuo limfos organizmas išskiria daugiau, tuo šašas būna didesnis. Didelių šašų prevencijai rekomenduojama laikytis meistro nurodytos poprocedūrinės priežiūros.
Kiek laiko gyja?
Gyjimo periodas kuomet formuojasi ir lupasi šašelis, priklausomai nuo odos, trunka 7-14 dienų. Šio periodo metu antakiai būna gerokai ryškesni dėl uždžiuvusio šašelio. Nusilupus šašeliui oda procedūros vietoje gali būti rausva, pigmento ryškumo gali nesimatyti dėl atsinaujinusių odos ląstelių. Pilnai sugyja procedūros vieta ir regeneruojasi per 28 d. tik tuomet yra pamatomas tikrasis ryškumas ir spalva. Todėl korekcijos neatliekamos anksčiau nei po 28 d. Sugijus spalvos praradimas lyginant su jos intensyvumu tik ką po procedūros būna nuo 10% iki 40% mažesnis.
Ar nepakeis spalvos pigmentai?
Pigmentai turi keletą sudedamųjų dalių, vienos jos iš odos nyksta greičiau, kitos, kurios stabilesnės, stambesnės molekulinės sudėties laikosi ilgiau, todėl jei pastebime nepageidaujamos spalvos suintensyvėjimą reikai atvykti spalvos korekcijai. Naudojant organinius pigmentus spalvos pasikeitimo tikymybė būna mažesnė.
Po kiek laiko reikalinga korekcija?
Pirmoji korekcija, jei ji būtina, atliekama po 4 -6 sav. Reikalui esant atliekamos ir 2 ar 3 korekcijos taip pat 4 sav. intervalu. Atlikus pagrindinę procedūrą ir korekciją vėliau daromas antakių atnaujinimas. Blukimo tolygumas ir greitis priklauso nuo organizmo savybių, hormoninių niuansų, naudoto pigmento ryškumo, kliento odos tipo, storio, jos regeneracijos, amžiaus, naudojamų kosmetikos priemonių, soliariumų ar saulės spindulių dozuotės ir pan. Dažai odoje gali išlikti nuo 6 mėn iki 5 metų ar net ilgiau.
Dažniausiai kas 1- 1,5 metų rekomenduojama spalvos atnaujinimo procedūra tam, kad procedūros zona atrodytų nepriekaištingai ir toliau.
Neradai atsakymo?
Tuomet susisiekite ir atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus